Oferty Pracy

Oferta pracy: KONSERWATOR/PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy:
Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn
Zakres obowiązków:
Drobne prace naprawcze na trenie Teatru, prace gospodarcze
Godziny pracy między 7-15 (do uzgodnienia)
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w tygodniu:
10
Liczba godzin pracy w miesiącu:
40
Wynagrodzenie brutto:
od 20 PLN System wynagrodzenia ze stawką godzinową 20 zł/h
Wykształcenie:
• brak lub niepełne podstawowe

Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Osoba do kontaktu:
Mirosława Rudy
Numer telefonu:
89-5387021
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Pozostałe dane
Liczba miejsc pracy:
dla niepełnosprawnych: 1
Data ważności:
13.03.2020

KONSERWATOR -MALARZ

Imię i nazwisko osoby do kontaktu : Grażyna Gałęziewska

Nr telefonu :(89) 542 89 13 w 503

Adres: Polski Związek Niewidomych Ośr. Mieszkaniowo-Rehabilitacyjny

ul. Paukszty 57, 10-950 Olsztyn,

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Miejsce pracy: Olsztyn

Praca w wolne dni: NIE

Zmianowość: JEDNA ZMIANA

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymiar etatu: 1

Poziom wykształcenia: Podstawowe lub niepełne podstawowe

Wymagania: od 2 600 PLN Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące kolejna na czas określony. Wymagane orzeczenie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Liczba wolnych miejsc pracy: 1

OFERTA WAŻNA 18.03.2020

Zakres obowiązków: Prace remontowe na terenie zakładu pracy. Godziny pracy: 7.30-15.30

Oferta pracy: REFERENT DS. MARKETINGU KOMPUTEROWEGO

Imię i nazwisko osoby do kontaktu: Ewa Przybylska

Adres emai: e.przybylska@sp-wulkan.pl

Nr telefonu :89-5268596

Adres: Spółdzielnia WULKAN  ul.Poprzeczna 11, 10-282 Olsztyn

Sposób aplikowania: BEZPOŚREDNIO DO PRACODAWCY

Zmianowość: NIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:40

Minimalne wynagrodzenie brutto: 2600zł

Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Staż pracy ogółem: lata: 3
Inne wymagania: Biegła obsługa komputera, skuteczne wyszukiwanie ofert przetargowych, rzetelność, systematyczność, obowiązkowość, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, i umiejętność pracy w zespole.

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności : wymagane

Liczba wolnych miejsc pracy : 1

Zakres obowiązków:  Odnajdywanie na stronach internetowych ofert przetargowych. W przyszłości kompletowanie dokumentów niezbędnych do
składania ofert na przetargi na świadczenie usług przez naszą firmę .
Godziny pracy -6.45-14.45

Oferta pracy ważna do : 24.03.2020